شرایط و ضوابط

نکته : محتویات این صفحه  دائما در حال بروزرسانی است.

آخرین بروزرسانی: 10 تیر 1398

 

هر فروشگاه یا سازمانی قوانین و مقرراتی را برای ارائه هرچه بهتر خدمات و محصولات خود تنظیم می کند. فروشگاه عروس موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست و همه قوانین مندرج در وبسایت با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده منطبق است. بنابراین از شما عزیزان خواهشمندیم پیش از ثبت سفارش خود حتما به این صفحه مراجعه کرده و قوانین را مطالعه فرمایید . لازم به ذکر است که این قوانین بروزرسانی و به کاربران اعلام خواهد شد ، بنابراین پیشنهاد می‌شود هر چند وقت یکبار به این صفحه مراجعه فرمایید.

 

مشتری یا کاربر به چه کسی می گویند ؟

مشتری یا کاربر به شخصی حقیقی/حقوقی گفته می شود که درسایت ثبت نام کرده و با اطلاعات صحیح خود نسبت به ثبت سفارش اقدام کند .

 

قوانین عمومی فروشگاه عروس موبایل :

1 _ ثبت سفارش در سایت به منزله رزرو محصول می باشد و فروشگاه عروس موبایل هیچگونه تعهد و مسئولیتی درقبال سفارشات شما تا قبل از تایید نهایی کارشناس فروش ندارد.

2 _ سفارش های پرداخت شده نیز به عنوان رزروتلقی شده و پس از تایید کارشناس فروش ارسال خواهد شد.

3 _ وجود یا عدم وجود کالا در انبار عروس موبایل کاملا متناوب بوده و ممکن است موجودی پیش از خرید مشتری در سایت به پایان رسیده باشد و اشتباها اطلاعات و قیمت های سایت بروز نشده باشد . بنابراین مشتری حق هرگونه اعتراض در باره این موضوع را از خود سلب می‌کند و فروشگاه در صورت عدم موجودی کالا میتواند مبلغ پرداختی مشتری را به حساب وی عودت دهد.

2 _ تمامی سفارشات داخل سایت ظرف مدت نهایت 24 ساعت ( بجز ایام تعطیل ) پردازش خواهند شد و در صورت تایید کارشناس ارسال می گردد.

3 _ ارسال با پیک موتوری فقط ویژه شهر شیراز بوده و هنگام تحویل کالا ارائه کارت شناسایی معتبر به نام صاحب فاکتور الزامی است .

4 _ در صورت انتخاب گزینه تحویل حضوری، شخص تحویل گیرنده باید کارت شناسایی معتبر ارائه داده و سپس محصول خودرا تحویل بگیرد .

5 _ بعضی از محصولات دارای یک هفته تعویض است ، شرایط تعویض کالا به تفصیل در ادامه همین مطلب قید شده است .

 

 

قوانین تعویض محصولات عروس موبایل ( ضمانت 15 روزه بازگشت کالا ) :

شما مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش خود و دریافت محصول خویش میتوانید تا 15 روز از این امکان استفاده کنید ؛ به این صورت که درصورت وجود هرگونه ایراد کارخانه ای 1 میتوانید محصول خودرا با رعایت حفظ سلامت فیزیکی به واحد فروش و هماهنگی و ارسال عروس موبایل بفرستید و محصول جایگزین را دریافت نمایید . خواهشمندیم در جهت ارائه خدمت بهتر به نکات زیر توجه فرمایید :

1 . تمامی هزینه های برگشت کالای معیوب از سوی مشتری و ارسال مجدد محصول بدون عیب رایگان بوده و بر عهده عروس موبایل است.

2 . کاربر موظف است که محصول را به همان شکل که دریافت کرده است ، درصورت وجود ایراد باز پس بفرستد و ایجاد هرگونه تغییر در ظاهر محصول ، لواز جانبی و جعبه دستگاه باطل کننده این قانون است.

3 . کاربر موظف است تا زمانی که مشکل بصورت کامل توسط کارشناسان بررسی گردد و نتایج آن به کاربر اعلام شود ، شکیبایی به عمل آورد.

4 . با توجه به شرایط گارانتی محصولات در بعضی موارد تعویض محصول ممکن است به طول بیانجامد ؛ چرا که محصولات معیوب به تامین کنندگان عروس موبایل ارسال می شوند و بدیهی است که باید از طرف آنها محصولی به عروس موبایل ارسال گردد تا بتوان برای کاربر ارسال کرد.

5 . عروس موبایل به هیچ عنوان مسئول اطلاعات شخصی مشتری که در کالای ارسالی از سوی وی ذخیره شده نیست و عواقب آن به عهده خود مشتری است.

6 . هزینه اولیه ارسال محصول معیوب به عروس موبایل توسط مشتری پرداخت می شود و درصورت تایید وجود مشکل در کالا ، هزینه پرداختی از سوی کاربر به وی عودت می گردد.

 

نکته : اطلاعات و تصاویر محصولات مندرج در سایت از روی منابع اصلی و مرجع می باشد و هرگونه مغایرت در آن از عهده عروس موبایل خارج است .

 

 

 

 

 


1 _  ایراد کارخانه ای ، به ایرادی گفته می شود که از طرف کارخانه تولید کننده بر محصول وارد شده و کاربر در ایجاد آن نقشی نداشته است. بدیهی است که این موضوع توسط کارشناسان عروس موبایل مورد بررسی قرار خواهد گرفت و نتایج به کاربر اعلام خواهد شد .